Anime Art
Sa schimbam versiunea forumului in PUNBB? 55f9xt

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Anime Art
Sa schimbam versiunea forumului in PUNBB? 55f9xt
Anime Art
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Conectare

Mi-am uitat parola

CEAS
One Piece JDR
Sa schimbam versiunea forumului in PUNBB? Eq32x
Navigare Naruto
Naruto JDR
Ultimele subiecte
» Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Revolution
Sa schimbam versiunea forumului in PUNBB? EmptySam Sept 20, 2014 3:20 pm Scris de aerrow

» The Script - Hall of Fame feat will.i.am
Sa schimbam versiunea forumului in PUNBB? EmptyJoi Iun 12, 2014 7:40 pm Scris de aerrow

» PSY - HANGOVER feat Snoop Dogg
Sa schimbam versiunea forumului in PUNBB? EmptyJoi Iun 12, 2014 6:59 pm Scris de aerrow

» Transformarea lui Naruto pe parcursul serialului(Naruto Shippuden)
Sa schimbam versiunea forumului in PUNBB? EmptyJoi Mai 29, 2014 3:52 am Scris de aerrow

» Fructele,sanatate curata
Sa schimbam versiunea forumului in PUNBB? EmptyJoi Mai 29, 2014 3:20 am Scris de aerrow

» PSN(PlayStation Network) ID's.
Sa schimbam versiunea forumului in PUNBB? EmptyJoi Mai 29, 2014 3:06 am Scris de aerrow

» Watch Dogs
Sa schimbam versiunea forumului in PUNBB? EmptyJoi Mai 29, 2014 2:57 am Scris de aerrow

» Modul Sage
Sa schimbam versiunea forumului in PUNBB? EmptyDum Mai 25, 2014 12:33 am Scris de aerrow

» Road To Ninja - Manga
Sa schimbam versiunea forumului in PUNBB? EmptyDum Mai 25, 2014 12:30 am Scris de aerrow

Căutare
 
 

Rezultate pe:
 


Rechercher Cautare avansata

Parteneri
Sa schimbam versiunea forumului in PUNBB? Qyefwo

Sa schimbam versiunea forumului in PUNBB?

2 participanți

In jos

Vreti sa schimbam versiunea in PUNBB?

Sa schimbam versiunea forumului in PUNBB? 2poxl6o67%Sa schimbam versiunea forumului in PUNBB? 2qn4j95 67% 
[ 2 ]
Sa schimbam versiunea forumului in PUNBB? 2poxl6o33%Sa schimbam versiunea forumului in PUNBB? 2qn4j95 33% 
[ 1 ]
 
Total voturi : 3
 
 
Sondaj inchis

Sa schimbam versiunea forumului in PUNBB? Empty Sa schimbam versiunea forumului in PUNBB?

Mesaj Scris de aerrow Mier Oct 27, 2010 12:11 am

Asa cum spune si titlul,vreti sa schimbam versiunea forumului din PHPBB3 in PUNBB?Eu spun ca ar arata foarte frumos editata si ca ar trebui sa modificam..dar,conteaza si parerea voastra.Cel mai bine este sa schimbam acum ca vine iarna si ne apropiem din ce in ce mai mult de SURPRIZA CEA MARE DE PE ANIME ART!Mult noroc si votati sincer! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
aerrow
aerrow
Administrator
Administrator

Mesaje : 591
Data de inscriere : 29/07/2010
Varsta : 27
Localizare : Bucuresti

http://animeart.wikiforum.net

Sus In jos

Sa schimbam versiunea forumului in PUNBB? Empty Re: Sa schimbam versiunea forumului in PUNBB?

Mesaj Scris de Shanks Mar Noi 02, 2010 3:41 am

Pai daca spui sincermvotez sincer,nu as vrea sa schimbati versiunea in PunBB,arata mai bine asa cum este! Shocked
Shanks
Shanks
Inactiv
Inactiv

Mesaje : 7
Data de inscriere : 24/09/2010
Localizare : Grand Line

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum